EN
Cessna Citation 560XL

Stylově a soukromě v oblacích

Přednostní, rychlé a diskrétní odbavení k letu.

Efektivní způsob cestování po celé Evropě
1

Vaše destinace a ničím nerušené soukromí

Přednostní, rychlé a diskrétní odbavení k letu. Kdy, kam a s kým poletíte zaleží pouze na Vás. Užijte si ničím nerušené soukromí během letu.

Efektivní způsob cestování po celé Evropě
2

Bezpečnost na prvním místě

Nejvyšší evropské bezpečnostní standardy jsou základem našeho provozu a podléhají pravidelným kontrolám nezávislých institucí.

Efektivní způsob cestování po celé Evropě
3

Zkušený personál

Naši piloti procházejí pravidelným přezkušováním, o letadla pečují kvalifikovaní technici a nad hladkým průběhem všech letů dohlíží provozní dispečink připravený ihned řešit všechny případné změny.

Efektivní způsob cestování po celé Evropě
4

Občerstvení dle Vašich preferencí

Každé letadlo je vybaveno bohatou nabídkou nápojů a naše letušky zajistí před každým letem občerstvení té nejvyšší kvality. Výběr můžete nechat na nás, případně zaslat Vaše požadavky.

Efektivní způsob cestování po celé Evropě
5

Užijte si let i s Vašimi mazlíčky

Domácí mazlíčky již nemusíte nechávat doma. Vaše kočky, psi a další mazlíčci si mohou vychutnat luxus s Vámi.

UX Separator

Služby

Ať už cestujete s rodinou na dovolenou, na obchodní jednání či na služební cestu, rádi Vás tam pohodlně dopravíme jedním z našich privátních letadel, které Vám poskytnou jedinečný zážitek.

Privátní letectví máme v krvi a postaráme se o Vás od začátku až do konce. Všechny naše služby jsou šité na míru našim klientům a náš přístup je založený na zkušenostech, profesionalitě a flexibilitě, abychom byli tím ideálním partnerem v oblacích pro naše klienty.

Vaše zásilka bude v dobrých rukou od vzletu až po přistání.

V závislosti na velikosti nákladu a Vašich požadavcích Vám poskytneme vhodné letadlo a přepravíme jakýkoli náklad od malých až po středně velké náklady do 3 hodin od objednávky.

UX Separator